Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2016-04-28

Simetrija

Publikuota: Kita

Ne ne ne. Mes ne apie simetriją:

Plaukiam. Kryptis: pietryčių vėjas.

Lengviausia pasakoti apie mus, žinoma. Pagalvojau, o jei kiti apie mus pasakotų?
Na pavyzdžiui, paimkim kaimynystės prielipą, įsipareigojimus keliantis, bet iš tiesų nuoširdus ir ieškantis draugų. Prielipą sakytų, kad mes per daug dėmesio skiriame knygoms ir užduotims, ir esame nuostabūs, ir kad mums viskas pavyks. Mes su prielipa sutinkam.

Kartu renkantis uogas ežiukas sakytų, kad mes labai išauklėti. Mes su juo sutinkam.

Mažasis princas sakytų, kad mes stovim vietoj (tikriausiai). Mes su juo sutinkam.

Visi mumis žavisi, aišku, narcizas tai vertina, todėl pasikabino didžiulę raudoną gėlę ant krutinės. Mes tai sutrinkam giriami, nes manom, kad visi nuostabūs, kad ir mes jais žavimės ir visi taip daro. Nes na juk natūralu taip elgtis. Abejonė, čia turėtų daug ką pasakyti, bet geriau jos nekvieskime, užtenka jos komentarų. Po to mes nežinom kokia nauja veikla užsiimti. O dabar veiklų norim daug, jau turim knygas, turim ritmą, turim namų statybas, turim uogų rinkimą na ir turim pasaką. Naujas laikinas gyventojas, atsikraustęs neseniai. Nežinau kaip ji mus rado, nei prie kokio darbo ji prisidės, nes neatrodo, kad sugebėtų viena pabūti. Tai pasakos globa užimti pasiryžom kartu su Empiristu. Tai ot linksmuolė, pasirodo ji randa kada sugalvoti naujas veiklas. Šiandien sugalvojo žolininkyste užsiimti, prieš kelias dienas teigė, kad tapyba geriausias darbas. Tai kol empiristas aiškinasi pliusus ir minusus, aš grįžtu prie namų statybų. Mums sekasi labai gerai, ne daug liko iki jų pastatymo. Džiaugiamės labai!

Ahh taip, tai kiti apie mus dar pasakytų, kad nori su mumis draugauti, o mes dar labiau norim su visais draugauti! Na ir čia abejonė nebeištvėrė…

- Na kiek galima? Sakau, kad nėra viskas jau čia taip gražu. Visai nemiegu, o uogų net nemėgstu! O tas miškas išvis baisus, kojos iš namų nekelčiau! Gerai, kad bent namai šilti ir nuostabūs. Ką tas prielipa žino, gal mes kitaip nemokam, dėl to nesame nuostabūs. O kas pavyks? Kas? Ežiukas pats ne minkštutis, ką jis nežino, kokie mes mokam būti pikti?

Mes kaip visada nuleidę akis, o pasaka tik bumt ranka per stalą ir nuėjo guosti abejonės. Vėliau sakė, kad jos visai susidraugavo ir kad padės darbuotis, kad abejonė taip nepavargtų. Mes apšalę.

Eisim palaikyt ritmo su mažuoju princu ir derėtis dėl namų statybų.

Su meile visus.

Mylim ir draugaujam.

Patiko (0)


Atgal į: Simetrija