BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Balandis, 2010

Nutūpia pauksčiai, nutupiu ir aš.

2010-04-22

Paskraidėm ir gana.
O tik džiaugiesi, tik giriesi, koks Tu laimingas ir kaip viskas gerai, o gal šalia Tavęs žmogus išgyvena didžiausią neviltį..
Skaitymas nutrūksta tylos minute.. “Gal gali nuo čia paskaityti?”, - tyliu, drebančiu balsu..
Nutupi ant žemės, kažkaip dingo noras šokinėti, kai matai ašaras, žinai kodėl jos čia ir ne tekstas kaltas.. Rimties tyla, visi sutrikę.. Tvardosi ji prieš visus, mintys padrikos, kertasi.. Juk sunku, kai dešimtys akių į Tave žiūri ir nesuprasi, ar jos Tave supranta, ar nori pasityčioti, ar užjaučia.. Pasisuki tik į kairę.. “Ir Tu verki?”.. “Užsigalvojau apie motiną”.. “Tu apie motiną, ji apie tėvą..”.
O dar vakar sužinai, kad išėjo žmogus.. Esu mačius jį tik sekundei porą kartų, ar aš ką pajutau?.. Po keletos valandų atėjus vakarui aš tai pamiršau.. Įsijaučiau į savo planus, darbus ir džiaugsmus.. o tad kaip aukštai pakilau, net ryte dar stogų viršūnes mačiau.

Visi nutūpia..

Rodyk draugams

Spalvota

2010-04-21

Here comes the sun..^^

Planuojam, rezgam, nenustygstam vietoje!.. Bus puiku..xD
Atlaikiau kažkaip tai pakankamai linksmai.. Šokinėjam, rezultatai patenkinami, iš vienos pusės jie spindi iš kitos šiek tiek nuvilia, bet vis vien džiaugiuosi..:)
Poryt laikykit mintis už, Kirtimuose grojam. Kaip kokie menininkai, amžinai neradę laiko susirepetuoti, amžinai susirinkę renginio vidury, vos išeiti į sceną suspėję.. O kaip visada joje labai rimtai atrodę..:)) Už scenos po grojimo prakikenę ir ilgai geras emocijas laidžioję..:))
29d laikykit kojas, pirštus, galvas ir rankas už muziką ir jo egzaminą!.. Nervus pilsim pro kraštus, čia nepakikensi už scenos palindęs, čia pradžioj vieniša bus.. O vienai juk kaip baisu..!!
Gegužės 1d. ryte praūžkit gatves, muzika su Jumis bus, aš ruošiu vietą kaži kur..xD o po to į vakarą šelionės su muzika ir aidantys garsas per visus kambarius.. Eik, svajojau apie tai! Tai viena iš geriausių gimtadienio dovanų.:))
Gegužės 12d. koncertas kaži kur su muzika dar nuostabesniais žmonėmis, pirmieji ir nepakeičiamieji..! Neįžeiskit Jūs, su visais Jumis šaunu, malonu ir gera. Linksma ir džiugu, rimta ir puiku..xD Tik ilgesys.. ilgesys šių nepakeičiamų žmonių grojimo kartu.. Tuo metu visa muzika liejosi su jais per kraštus..
Gegužės 15d. vėl į Kauną. Uhu, gal ką naujo pasakys.. Pasidžiaugsim ir vėl, pasvajosim..:)) Toli nuo namų, bet kad nėra prie namų..
Gegužės vidurys: poezijos vakaras su Jumis..:)) dainuojamoji poezija belsis į širdis, plačiai atverkit kišenes, pribirs Jums eilių, nepritrūksit žodžių!..:))
Toliau laukia projektas “Burbulai”..^^ Įsivaizduokit man teks suvaidinti gerą mergaitę, laimingą ir leidžiančią gėrį..xD Burbulas poškt ir Tu laimingas!..:))
Oooo jei pažadai neliks pažadais ir video klipą dainai turėsiu..:))

Pagyros liejasi pro taurės kraštus.. Negražu, tad nepykit ant manęs, aš pati save baru..:D

Here comes the sun.. and I say: It’s all right..:))

Spalvota su Tavim..:))***

Rodyk draugams

Apsilankymas Kaune

2010-04-18

Hm.. kada paskutinį kartą buvau ten? Taip.. Pamenu, traukinys ir aš 4-5m Kauno zoologijos sode. Pirmas ir paskutinis kartas.
Kas ten bus.. Įvažiavau, tas pats kaip Vilniui, daug parduotuvių, sukištos vieną po kitos kuo daugiau.. Apšiuręs miestas, prie parduotuvių vienas po kito pasenę pastatai.. reiktų renovacijos. Bet Laisvės alėja daug gražesnė nei Gedimino prospektas.. Juk žalesnė! Žmonių ne daug, kaži kur dingę..
Vos radau savo fakultetą.. Mm.. Gražus interjeras, nuoširdus ir paprastas dėstytojas ir gražūs žodžiai..
Sutinku. Stoju.

Rodyk draugams

Skaitiniai

2010-04-13

“Visa čia rodėsi buvo nulemta iš anksto: saulėlydžio atšvaitas ant stalo kampo, kur padėtas duonos kepalas, ir tylūs motinos žingsniai, ir sieninio laikrodžio tiksėjimas - visa gyveno savo įprastą gyvenimą.”
“Ak, tie skaudžiai, tarsi įtemptos burės, plazdantys saulėlydžiai, jie tarsi nešė tą kalną su skurdžia priekele į kitus pasviečius, tuo pačiu bylodami, kad visa, ką dabar ji girdi ir mato, kartosis be priežasties, kartosis be galo.”

B. Radževičius “Sūkuryje”

” Ir vis dėlto: kodėl į pienininką čia žiūrėjome lyg į kokią neliečiamą jėgą, kuri, staigiai įsiveržusi, sukrutino mūsų jausmus, ir mes visi ėmėm plūduriuoti ant šitos veikimo bangos? Kodėl nebandėme skverbtis į šitą žmogų ir neišvertėme jo prieš akis lyg kailinius? Kodėl taip dažnai tuos, kurie vikšrais negailestingai važiuoja per mūsų nugaras, paliekame nejudinę, priimame juos kaip savaime privalomus, lyg pats Dievas juos tolius mums būtų siuntęs?”

J. Aputis “Šūvis po Marazyno ąžuolu”

Štai saulėlydis leidžiasi prieš mano akis kasdien. Palinkėkit sekmės..

Rodyk draugams