BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Gegužė, 2010

Paskutinis skambutis..

2010-05-29

Nemeluosiu, liūdna buvo..
Ypač sugraudino pirmokėliai.. Vien tai, kad jie stovėjo, jau vien tai, kad jie tokie vaikai.. Uždainavo dainelę apie burbulus.. Verkiau. Vos nekukčiojau iš to liūdesio.. Bet tik jie sugebėjo mano širdyje paliesti tą liūdesį..
Ir Tu. . Atsisukau su nusiskundimu, kad pabendrautum ir su manim.. Tu apsiverkei, prisipažinai, kad pasiilgsi manęs.. Pasakiau, kad apkabinsiu, o Tu mane iškoliojai visokiais žodžiais, kad dar labiau sugraudinau.. Taip, nebūtum Tu.. ir mano akyse ašaros..
Auklėtojos žodžiai negraudino.. Direktorės.. Visą tai vos ne formalumas..
Ir Jūs verkianti apsikabinot ir sakėt “ateik, Julija, pagroti mums”..
Graži, bet liūdna diena..
Jūs ėjot šią dieną švęsti su alkoholiu.. Negalėjau švęsti.. Nebuvot tokie brangūs, be to tokią dieną?.. Nusipirkau pati butelį, kurį pardavėja kreivai žiūrėdama pardavė niekaip netikėdama paso duomenimis.. Nuėjau pas Tave.. Tai man nebuvo gėrimas, tai man buvo sleigulio skandinimas.. Užmigau.. Grįžus namo tėvas apkabino.. Dažnai prieidavo ir vis sakydavo, jog negali į mane žiūrėti, kokia aš liūdna.. Tiesa pasakius, vakar dar taip nesijaučiau.. Šiandien išvis liūdna.. Ir nežinia kodėl.. Ne todėl, kad viskas pagaliau baigėsi, juk to labai norėjau.. Ne todėl, kad pasiilgsiu visų tų sienų ar draugų.. Ir tai ne todėl.. Pasiilgsiu pačio to gyvenimo.. Mokytojų.. Vieną ateina, kitą - išeina.. Juk dabar tai reiškia, jog pagaliau užaugau.. Juk tik dėl to širdis verkia.. O koks aš dar vaikas širdyje.. Vaikas suaugusių pasauly..

Rodyk draugams

Sunkūs debesys

2010-05-27

Ačiū.. Užpildei tai ko trūko jau labai ilgą laiką..
Todėl rytas atrodė dar labiau slegiantis nei bet kada anksčiau..
Bet viskas dingo su lyg vienu paprastu apkabinimu..
“Pasiklydus maža boružėlė…”
———————————————————-

Please forgive me, I can’t stop loving you..

Rodyk draugams

Pienės ir balti žiedai

2010-05-17

Pienės!

Savaitgalis, kuris prasidėjo nuo penktadienio..
Penktadienio rytas:dvi istorijos pamokos.. “Galiu pabūti su Jumis? Aš ieškau draugų..” ir koncertas.
Jaudinomės visi, nors tai ir neigti galite.. Nenusisekė tas pirmasis.. bet užtat, antruoju greit užkabinom visą salę ir patys pakaifavome..:D
Išvažiavau pas Tave..xp mmm vėl kiniečių maistas.. uu, vieną kartą į mėnesį galima..:)) juk skanu, be Tavęs man jo būtų per daug..:D
Tad su Jumis, į koncertą Dvarionkėj.. Oooo nepakartoja.. Mokėčiau už jį pinigus. Apšalę likom.. Aš dar ir šiandien tuo gyvenu.. Lenkiu galvą.
Užupio kavinė.. ot brangumas - aptarnavimo “puikumas”, pasišalinom labai greit.. Gelbėjo mus Rimi ir jos maistas, galbūt negeriausias, bet bent jau pigus..:) Barbakano kalnas ir įdomūs pokalbiai. Atleiskit, kad tyliu paskutiniu metu..
Po nuostabaus vakaro pas Tave ir namo.. Vėlai pasibasčiau..

Šeštadienio rytas, ankstus, labai ankstus rytas.. Juk į Kauną.. O diskas neparuoštas.. Ką gi.. vos iš lovos išgriuvus prie disko, ir derinam, “diskografiją” rašom.. Įrašyta, Domas paimtas ir važiuojam.. Tiesa pasakius nieko naujo ir nepasakė.. bet nieko tokio, diskas atiduotas.. Neatlaikėm.. grįžtant abu miegojom.. Domą išleidom ir ką.. po parduotuves.. brr.. Nusikaliau visiškai.. “Julija, ir reikėjo Tau į tėvą atsigimti”.. grįžus dar svečiai.. akytėm mirkt mirkt.. Gražus Tu mažas vaikutis.. Akys tik į Tave ir į lauką, į žydinčią obelį ir jos snaiges.. Prisnigo..
Su džiaugsmu į miegą..

Sekmadienis.. Pramiegotas pusę dienos.. Pašalinam betvarkę iš kambario kampų ir pas Tave į Skalvijos kino teatrą “Le concert”.. Nesitikėjau, kad taip, bet man LABAI patiko!.. išliko ir tikriausiai pakankamai ilgam, o kur dar orkestras, muzika ir instrumentai bei klasikinė muzika.. Cheh, ėj jūs šalia sėdintieji, ne ačiū alaus nenorim, o kad užmigot ir knarkėt ne taip jau garsiai ačiū, leidot ramiai pažiūrėti..:D
O apie kokius mokslus galima dar šnekėti..

Nieko pasaulyje gražiau nėra už žydinčias obelis.. ach..

Man gaila mažų vaikų.. Jie tokie trapūs.. O jūs žmonės, tokie grubūs..

Rytinės pienės!! kaip gražu!

*Dainos kuriomis šiandien gyvenu..*

Rodyk draugams

Neišbrauk

2010-05-11

“Neišbrauk manęs iš pavasario dangaus..”

Norėčiau būt juoda varna prie balto narcizo,
Įkvėpt nuodingų žiedadulkių baltų..
Užsimerkus tamsiam dangui,
Regėt pienių baltus pūkus..

Pavargo nuo mokslų…
Pavasaris.
Nepameskit galvų!.:)

Rodyk draugams

Paskutinis -niolika.

2010-05-02

Balandžio 30d.

Pailsėjau.. Ką ten kankintis.. Ir taip iš vakaro kominė namų darbus baigiau daryti.. na nebaigiau, bent dalį padariau.. Tebunie man atleidžia.. Juk egzaminas..:)

Balandžio 29d

“Julija, nepramiegok egzamino”.. Nuskamba paskutinis žadintuvas… Dam it.. Jau pusvalandis kaip pramiegojusi.. Et.. sunkus rytas.. o kaip bijau…. mintyse- “pagailėk skrandžio”.. “Taip, Tu teisi..”.. Paėmiau bičių pikio spirite, praskiedėm ir įkalėm.. du viename.. išlipu jau stotelėje “o gal nereikėjo gerti.. juk žemė tai nėra labai jau stabili”.. Išvažiavome, prieš tai direktorė palinkėjo sėkmės.. Marius neleido stresuoti.. prisijuokėme, o ir laukti teko savo eilės 3 valandas.. laukimas visai linksmai pralėkė.. atėjau groti nebaisu, šypsausi, tikiuosi papirkti tuo komisija.. Atsisėdau groti, organizmas savo, rankos dreba siaubingai.. kur Tu ispanišką pagrosi su drebančia ranka, be stabilumo.. o siaube, blogiau ir būt negalėjo.. gerai, kad tai tęsėsi vos dvi minutes.. likusias keturias dainavimas ir grojimas.. jau praėjo, jau reikia suvaidinti emocijas.. juk ir tai vertina.. užsimerkiau.. komisija nedrąsiai, bet paplojo.. pasveikino su artėjančiu gimtadieniu.. “ačiū labai”.. išėjau drebėdama.. Marius pasiprašė ten nufilmuoti video klipą.. o akustika juk ten tokia nuostabi, nepakartojama..:) Rezultatai rytoj..
Pusseserė su pusbroliu atlėkė, su dovanėle.. O tai nepakartojama! Lempa su varniukais, dekupažuota, o juk kaip aš vertinu tai kas pagaminta rankomis.. taip gražu.. “ačiū!”.. dar arbatėlės ir ach jau vėlu..

Balandžio 30d

Marius žadėjo iškepti pyragą.. Nėjau į dvi istorijas.. rašėm kontrolinį, teks atkelti tai pirmadieniui, nespėjau.. per daug įspūdžių.. nuėjau, nupirkau šokolado ir pyragėlio.. Liko iki autobuso 10min.. ką čia nuveikus, gali svajoti, stebėti, snūduriuoti.. o gal pažiūrėti ko ten dar nepadariau.. o siaube, pastraipa samprotavimo, juk neparašiau.. parašyta ir užbaigta autobuse.. Mokykloje žinai kur eiti, kad visus rasti, į valgyklą..:) Šokoladas ant stalo ir už sveikinimus ačiū..:) Na dabar pas Marių, jis turi rezultatus pasakyti.. TAIP! iš 20.. 19! 19 metų - 19 taškų.. Dviguba šventė! Lietuvių pamoka.. jau pradedu žiovauti, mokytoja tai pamato ir … “Julija, paskaityk savo pastraipą”. Juokas juokais, bet tai rimtai gavau 9 už stotelėje parašytą samprotavimą, o dar pagirta..:) Anglų mokytoja padovanojo tris šokolado.. oho.. užbėgant įvykiams už akių, rytojaus dieną jau visi suvalgyti..:) Pyragas mokytojų kambarėlyje, fizinio mokytoja, Marius ir auklėtoja, pašventėm. .vėliau visi išsilakstėm..:) aš nuvažiavau pas Tave, pasibuvom mielai..:) tad vėl į namus, tvarkymosi manija.. ryt juk svečiai.. išverčiau dar labiau viską..-.- Tėveliai pasveikino, visada tikrąją dieną švenčiu su jais.. Sesė stengėsi, dovanojo dovanėlę, brolis savo piešinį.. Pavargom, užmigom..

Gegužės 1d

Žadintuvas 7.15? Buvo?.. O gal nebuvo.. per daug sapnavau ir miegojau.. Valpurgijos naktį gimus taip jau būna.. Gražiausias oras vakar, tik man.. Gerai, kad nepramiegojau susitikimo su juo.. Bet vis vien teko bėgti į autą.. Gailėjausi, teko laukti jo tiek, kad būčiau atvažiavus su kitu autobusu.. Ohoho.. Jis ne vienas!.. Linksmai, ačiū..:)
Pakirto kojas..
Vėliau su Tavimi nuvažiavome pas mane, aš baigiau kuopti namus ir visi po truputuką susirinko. Ačiū, man patiko.. Tos kelios gaidos.. ach. .gražu.. Vėl pasijutau nieko nemokanti groti, per jus.. Bet dar geriau, vėl noriu mokytis groti!..:) Užbaigėm vakarą su raudonu vynu..

Gegužės 2d

Kad Tave kur.. Kiek daug mokslų..-.-
Su motinos diena, mylima mamyte..

Rodyk draugams