BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: 2010-05-02

Paskutinis -niolika.

2010-05-02

Balandžio 30d.

Pailsėjau.. Ką ten kankintis.. Ir taip iš vakaro kominė namų darbus baigiau daryti.. na nebaigiau, bent dalį padariau.. Tebunie man atleidžia.. Juk egzaminas..:)

Balandžio 29d

“Julija, nepramiegok egzamino”.. Nuskamba paskutinis žadintuvas… Dam it.. Jau pusvalandis kaip pramiegojusi.. Et.. sunkus rytas.. o kaip bijau…. mintyse- “pagailėk skrandžio”.. “Taip, Tu teisi..”.. Paėmiau bičių pikio spirite, praskiedėm ir įkalėm.. du viename.. išlipu jau stotelėje “o gal nereikėjo gerti.. juk žemė tai nėra labai jau stabili”.. Išvažiavome, prieš tai direktorė palinkėjo sėkmės.. Marius neleido stresuoti.. prisijuokėme, o ir laukti teko savo eilės 3 valandas.. laukimas visai linksmai pralėkė.. atėjau groti nebaisu, šypsausi, tikiuosi papirkti tuo komisija.. Atsisėdau groti, organizmas savo, rankos dreba siaubingai.. kur Tu ispanišką pagrosi su drebančia ranka, be stabilumo.. o siaube, blogiau ir būt negalėjo.. gerai, kad tai tęsėsi vos dvi minutes.. likusias keturias dainavimas ir grojimas.. jau praėjo, jau reikia suvaidinti emocijas.. juk ir tai vertina.. užsimerkiau.. komisija nedrąsiai, bet paplojo.. pasveikino su artėjančiu gimtadieniu.. “ačiū labai”.. išėjau drebėdama.. Marius pasiprašė ten nufilmuoti video klipą.. o akustika juk ten tokia nuostabi, nepakartojama..:) Rezultatai rytoj..
Pusseserė su pusbroliu atlėkė, su dovanėle.. O tai nepakartojama! Lempa su varniukais, dekupažuota, o juk kaip aš vertinu tai kas pagaminta rankomis.. taip gražu.. “ačiū!”.. dar arbatėlės ir ach jau vėlu..

Balandžio 30d

Marius žadėjo iškepti pyragą.. Nėjau į dvi istorijas.. rašėm kontrolinį, teks atkelti tai pirmadieniui, nespėjau.. per daug įspūdžių.. nuėjau, nupirkau šokolado ir pyragėlio.. Liko iki autobuso 10min.. ką čia nuveikus, gali svajoti, stebėti, snūduriuoti.. o gal pažiūrėti ko ten dar nepadariau.. o siaube, pastraipa samprotavimo, juk neparašiau.. parašyta ir užbaigta autobuse.. Mokykloje žinai kur eiti, kad visus rasti, į valgyklą..:) Šokoladas ant stalo ir už sveikinimus ačiū..:) Na dabar pas Marių, jis turi rezultatus pasakyti.. TAIP! iš 20.. 19! 19 metų - 19 taškų.. Dviguba šventė! Lietuvių pamoka.. jau pradedu žiovauti, mokytoja tai pamato ir … “Julija, paskaityk savo pastraipą”. Juokas juokais, bet tai rimtai gavau 9 už stotelėje parašytą samprotavimą, o dar pagirta..:) Anglų mokytoja padovanojo tris šokolado.. oho.. užbėgant įvykiams už akių, rytojaus dieną jau visi suvalgyti..:) Pyragas mokytojų kambarėlyje, fizinio mokytoja, Marius ir auklėtoja, pašventėm. .vėliau visi išsilakstėm..:) aš nuvažiavau pas Tave, pasibuvom mielai..:) tad vėl į namus, tvarkymosi manija.. ryt juk svečiai.. išverčiau dar labiau viską..-.- Tėveliai pasveikino, visada tikrąją dieną švenčiu su jais.. Sesė stengėsi, dovanojo dovanėlę, brolis savo piešinį.. Pavargom, užmigom..

Gegužės 1d

Žadintuvas 7.15? Buvo?.. O gal nebuvo.. per daug sapnavau ir miegojau.. Valpurgijos naktį gimus taip jau būna.. Gražiausias oras vakar, tik man.. Gerai, kad nepramiegojau susitikimo su juo.. Bet vis vien teko bėgti į autą.. Gailėjausi, teko laukti jo tiek, kad būčiau atvažiavus su kitu autobusu.. Ohoho.. Jis ne vienas!.. Linksmai, ačiū..:)
Pakirto kojas..
Vėliau su Tavimi nuvažiavome pas mane, aš baigiau kuopti namus ir visi po truputuką susirinko. Ačiū, man patiko.. Tos kelios gaidos.. ach. .gražu.. Vėl pasijutau nieko nemokanti groti, per jus.. Bet dar geriau, vėl noriu mokytis groti!..:) Užbaigėm vakarą su raudonu vynu..

Gegužės 2d

Kad Tave kur.. Kiek daug mokslų..-.-
Su motinos diena, mylima mamyte..

Rodyk draugams