BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Birželis, 2010

So long sentiment…

2010-06-29

Geriu aš Tavo taurę raudono vyno, pilno šukių aštrių. Žinojimu renkuosi vyno senumą, nes troškulys žliaugia per skruostus.. Geriu, kol nuo vyno nepasidaro karšta, o šukės neraižo kaklo. Tavo minties nervo linija apjuosia mano kaklą, pamažu dusina smegenis. Taip viena šukė sminga link širdies, ten vynu susitepus, atgula įsmigus giliai. Per visus tuos metus širdis užsidaro stiklinėj šukių pily. Mano akys stikliniu žvilgsniu mato, kaip Tu palieti pilį švelniu žodžiu ir viskas subyra akimirksniu, lieka tik pirmoji šukė pamatų, ne jau Tu toks naivus?

…it doesn’t matter now.

Rodyk draugams

Atsvara per amžius

2010-06-22

Kai kurių dainų tiesiog negali įsijungti, nes tai tik primena vieną akimirką, ir tai vien tos akimirkos kvapas.
***
-Kažkodėl norisi palikti šią vietą, nes supratau, kad neturiu..
-Bet galbūt Tavo buvimas tai lyg atsvara tų, kurie yra..
-Kuo aš galiu padėti? Aš pats kaip žmogus. Myliu uždraustai, myliuosi uždraustai, gyvenu iliuzija..
Atsvara? Aš te galvoju, ar turiu.. ieškau ir nieko nerandu. Juk kai tik atiduodi tai, kas atrodo Tau lyg dūžis, kuris gali Tave visai sužlugdyti, tas kitas žmogus, mano, jaučia, galvoja, jog tyčiojuosi iš jo? Skaudinu.. Nejaučiu, kaip skaudinu, nes galvoju apie save.. Mes visi te galvojame tik apie save… o kas akimirką mes vis artėjame prie gyvulių.. Kartais abejoju ar išvis su gyvuliais lygintis mes dar turime teisę.. žmogus - parazitas greičiau.
… Džiaugiuosi, bent kad galiu jausti, ir kad dar galiu džiaugtis nors akimirkomis, kai myliu, kai nuostabius garsus girdžiu, kai dangų stebiu. Tik nedaug be liko laiko, jei tik dangų raižys metaliniai paukščiai, o žemė skęs pelenuose- nebeverks dangus kruvinai, verks žmonės ir jų angelai..
-Buvo ir bus taip per amžius. Bet Tu nebijok.. Bus dar tokių kaip Tu ir mąstys jie taip pat kaip Tu, mylėk ir džiaukis, kol Tavo laikas čia..
-Ar tai baimė? Nes bijau metalo spalvos.

Rodyk draugams

Moduliacija

2010-06-13

-Tu kvailys, - tarė mintys.
Užsimerki ir matai.. kad pradedi viską iš pradžių, tai ko niekad nebaigei. Plėšaisi į visas puses, negana to, kad nežinai visų tiesų ir turi pilną prieštaringų idėjų ir minčių, už kurias mušdamasis eini į priekį.. Atsistoji ir knisiesi dėžėje. Nieko nerandi, tik dėlioji “už” ir “prieš”. Smegenys absorbuoja kiekvieną niuansą ir greit pateikia išvadą, atspausdintą atodūsyje. Tu žinai. Išsitiesi ant žolės ir mąstai - ne jau taip paprasta, tad taip sunku?.. Žiūri, šalia Tavęs - Tu. Žiūrint vienas į kitą ilgai, kol galiausiai nusisukat ir nužingsniuojat skirtingais keliais. Kartais galvoji, dažnai galvoji, kaip Tau sekasi tenai.. Mėgaujiesi gyvenimu ir ilgiesi savęs.. Vieną dieną, susitinki tyčia save ir sugriauni viską, lieki visiškai vienas. Belieka užsikasti po velėna. Užsimerki, atsidusti ir vėl pabudęs matai save prie tuščios dėžės. Su tais pačiais klausimais. Išsitiesi ant žolės ir mąstai - ne jau taip paprasta, tad taip sunku?.. Žiūri, šalia Tavęs - Tu. Supranti, jūs visada būsit du (dėkok sau, kad tik šie du). Susitaikai su ta mintim ir patrauki kartu su savim.
Tu tiesiog žmogus.

Rodyk draugams

Spintos žmogus.

2010-06-07

Sukasi kreivakojai lietaus lašai, jų draugas, šaltas vėjas, glosto jų galvutes.. Membranos darkosi į šonus, nesutilpdamos baloje.. Griaudi Jo balsas saldus. Šniukšit, Tu jau spintoj.. Tyli tamsoje, lauki.. Akimirką sužybsi pro plyšį keista akinanti šviesa, susiguži.. Byra lietus, nesiliaujamai mušdamas ritmą.. tyliai groja.. Iškiši nosį iš spintos ir vėl staiga pasislepi.. Girdi, kaip lauke rėkauja jis, mažesnis už Tave, spygauja, atakuojamas šlapiapėdžių.. Šiurpuliai bėga per kūną, juk pavydi.. Bet bijai, atrodo užmuš negyvai.. Varva nosimi lašai, nesapnuoji, Tu jau tenai.. Žiūri išsprogusiu žvilgsniu, mojuoja tie du, Tau krisdami pro akis.. Skverbiasi į drabužį, jau jauti, kaip vėjas apkabino Tave.. Lūpų kampučiai kyla aukštyn.. Nusišypsai.. Išskleidi rankas į šonus ir sukiesi, sukiesi, sukiesi.. kreivom kojom sukiesi..

———————————————————————————————————

Justas&Auris - Out Of Everything.mp3

Rodyk draugams