BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: 2010-11-08

“Autoriaus žodžiai”

2010-11-08

- Ar viskas gerai?
- Taip..,- žodis, kuris skambėjo lėtai ir tyliai.

-Už ką man tie didžiuliai iš heksagoninės sistemos kristalų susidarę, kurių molekulės susijungusios 4 vandeniliais ryšiais į trimatį sluoksninį karkasą, kurio viena molekulė jungiasi su 3 to paties sluoksnio molekulėmis ir su gretima molekule iš gretimo sluoksnio, sudarydami kamuolius, trankėsi man per galvą?..,- nes jai tokios dienos buvo nesuprantamos.. Apskritai paėmus, kaži ar ir ne tos dienos, bet kurią dieną, ji būtų supratus? o gal?.. Bet tai nieko nekeitė.
-Tokie gali ir praskelti galvą, o kas nori šalto dušo smegenims?..,- kamuoliai lindo į rankoves, po apykakle, bet galvos neskėlė.. o gal reikėjo? Juk šaltas protas kare, tai puikiai išmąstyta taktika, su pergalės skoniu, ant galo liežuvio.
-O gal reiktų bėgti?..,- spontaniškai užsidegė viena mintis, bet argi tai būtų geras sprendimas, kai iš šio mūšio lauko niekur nepasitrauksi - kovoji arba miršti. Keista buvo ne vien tai, kad tai atsitiko taip įprastai ir banaliai, kad ji net supyko.. Bet ir tai, kad tai kartojosi jau ne sykį.
-Oo! praėjo.,- liūdnai nudžiugo, nes jai visai patiko jų prielipumas ir balta danga.. Bet dabar ji kaip ir laisva, gali atsiduoti visomis mintimis be kirminų drėgninančių galvos smegenėles. Dabar lyg ir viskas susitvarkė, tik reikia sulaukti, kol nutirps balta danga, tik prie jos ji jau buvo pripratus.
-Tikiuosi, jie nebepasikartos..,- lėtai ir tyliai.

Rodyk draugams