BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Vasaris, 2011

Kodas Cpi91vl-n

2011-02-21

Kodas Cpi91vl-n vyrauja, nes per ilgai užsitęsė žiema. Tiksliau ima viršų, nes prarandamas gyvenimo variklis, kuris judintų, sėdima vietoje per daug ramiai ir per daug stabiliai - rutinos pasekmė. Niekas nesiekiama, jokių pokyčių. Vyrauja laimė, bet kartu ir trūkumas. Kai tarp daugybės žmonių juntama vienatvė, bet nesinorima jų matyti, nes norisi būt vienam. Galbūt tai jau ne Cpi91vl-n kaltas, galbūt tai jau programos kaltė. Nes gyvenime niekada nebuvo žmonių daug, niekada jų nenorėta, apsiribota keliais žmonėmis, kurie nepakeičiami ir visa ko prasmė. Atrodo tik jų šiam pasaulį ir reikia. Tad ta ir norima vienatvė, tai nėra buvimas visiškai vienam, bet su tais keliais. Kitą vertus Cpi91vl-n ir kyla iš to, kad nėra tų žmonių šalia, bei iš to, kad trūksta paprastų žmonių. Paradoksalu, bet kai jų trūksta, net nenorima jų matyti, nes tai erzina. Būtų blogai nepaminėti, kad šio kodo dėka vėl ateina kūryba, bet ji kaip visada melancholiška ir romantiška. Lyrizmas kyla iš tuštumos, kuri ir pagrinde supa Cpi91vl-n. Tarp kodų R(rd)pb91d-nm ir Cpi91vl-n, besijungiančiu trapumu, yra pagrindinis skirtumas, kad vis dėlto, jauti, kad nesi visiškai vienas, esi laimingas ir viską turi, ko tik galėjai svajoti, o tam žmogui esant šalia Cpi91lv-n tiesiog nebedominuoja, palikdamas tik ramumo jausmą, pasyvumo. Blogiausioji pusė yra ta, kad vis gi atrodo, lyg nuovargis būtų padaręs viską kas įmanoma, kad tik žmogus supanašėtų į zombį ir neveiklumas sukūrtų visiškai nusiminusio žmogaus įvaizdį. O geroji pusė tai, kad šis kodas leidžia suprasti, kad esi laimingas, turi viską ir kad turi pradėti progresuoti, nes be impulsyvumo nepavyksta tobulėti. Šį kodą kaip ir visada keičia Cpi91is-n kodas - pavasario pasekmė.


Illustration "Le petit Prince" by Clap-san (www.deviantart.com)
*Cpi91lv-n Cikliškai pasikartojantis identitetas 1991m laimingo vienišumo “n”  faktorių lemiantis
*Cpi91is-n Cikliškai pasikartojantis identitetas 1991m impulsyvumo sąmišis “n” faktorių lemiantis
*R(rd)pb91d-nm Reguliariai (retai - dažnai) pasikartojanti būsena 1991m depresija “nm” faktorių lementis

Rodyk draugams

Apie mudviejų santykius - paprastai

2011-02-09

Kartą, na nekartą man sakė “Duok muzikai 10, ji Tau atiduos 100″. Ir nežinau iš kur toji magija, bet tai gyva. Aš stengiausi, kiek leido norai, galimybės, bet visą kitą atsirasdavo iš niekur - pasiūlymai, žmonės, kurie nukrisdavo lyg iš dangaus su pasiūlymais, kuriuos sunku suvokti realiais. Įstojau į muziką, taip pat keistai kaip ir visi pasiekimai joje - stebuklingai. Stebuklingai atsirado ir žmogus, kuris pasiūlė autorinius koncertus, bet.. Tai buvo pirmas kartas, kai dėl atstumo ir to nebuvimo laiko, aš pasiūlymui atsakiau “negaliu”, galbūt ir noro pritrūko. Nuo tada mes viena nuo kitos labai atitolom, na, ji kiekvieną dieną skamba mano namuose, ji visur, be jos negalėčiau, bet aš nebesistengiu, nebepaimu jos į rankas, nebekuriu. Nors mintyse tik ir kirba toks nuostabus noras išmokti viską, bet.. Ji dabar tyli, matyt todėl, kad dabar aš tik klausau, žaidžiu su ja, ir visai jos nepuoselėju. Kad ji gyva aš net neabejoju, kad ji kaip vaikas, kaip nenuspėjamas potvingis, kuris turi savyje tiek daug visko - ir liūdesio, ir džiaugsmo, ir atsipalaidavo, ir užvaldymo, ir jausmingumo. Kartais ji pati įkvepia, kad pulčiau prie jos kojų ir dabinčiau ją savo jausmų papuošalais. Bet kartais atvirkščiai, ji leidžia pasijausti nieko vertu ir atstumia lyg pykdama, kad nesistengiu patraukti jos dėmesio. O aš nežinau ko laukiu, kokio įkvėpimo, kad pas ją grįžti, dažniausiai ja rūpinausi, kai jaučiausi vieniša ir niekam nereikalinga, dabar jaučiuosi laiminga ir jos dėka palaikau šį jausmą. Žinau, kad ji suteikė dar vieną šansą ją prisiminti, bet užkėlė tokius reikalavimus, kad mano galvoje gimė nuostabios mintys, kurioms išsipildyti deja nėra galimybės. Gal tai tiesiog noras, kad ją prisiminčiau, o gal priminimas, kad atitolau nuo jos tiek, kad jos reikalavimai man jau per sudėtingi. Bet kokiu atveju, teks mums su ja gyventi visą gyvenimą ir ar ji pyktų, ar būtų patenkinta mūsų bendravimu, niekada nepamiršiu, kiek ji man suteikė.

Illustration "Mr Writer" by rmayani (www.deviantart.com)

Rodyk draugams

Norų sąrašas

2011-02-08

Keista, kaip aplinkybės ir gyvenimo virsmai griauna senus ir ilgai lauktus norus bei kuria naujus ir visai netikėtus.

*Nuolat atnaujinamas*

Kada nors per gyvenimą turėčiau tai padaryti:

1. Paskraidyti sklandytuvu

2. Išmėginti stalo tenisą

3. Aplankyti 3 skirtingas šalis [Fainiausia būtų piligrimiškai]

4. Nueiti į šokių pamokas (su Tavimi)

5. Išmokti plaukti…

6. Išmėginti prabangias atostogas (Žinoma su Tavimi)

7. Rugpjūčio 12-13d tradicinė naktis “Tavęs ir žvaigždžių”

8. Bijočiau, bet norėčiau paslidinėti

9. Och taip.. Pamenu, kaip labai norėjau apsilankyti vietoje, kur rasčiau visokių stilių kostiumų nuo XVIIa ar net XIVa iki šiuolaikinių ir surengti fotosesiją, imituojant to meto laiką..

10. Ir šiaip norėčiau apsilankyti pas profesionalų fotografą, kuris Tave ir mane gražiai įamžintų

11. Būtų gražu nueiti į miuziklą, operetę

12. Kokius kelis kartus pažaisti su Tavimi kokį kompiuterinį žaidimą, kad ir wow (kad ir kaip aš nusistačius prieš juos būčiau).

13. Na, neprievartausiu Tavęs niekad, bet būtų nuostabu, jei man pavyktų Tave pamokyti groti gitara ir šiaip kartu pamuzikuoti nors kelis kartus..

14. Ach taip pamiršau, noriu išbandyti kartingą.

15. Norėčiau išragauti kitų tautų maistą, bet ne per daug gurmaniškai, sraigių ir kitų panašių dalykų nenoriu..

*. Ir nuolat vis pildysiu, nes šią akimirką nedaug kas galvoje.

Dalykai, kuriuos jau įgyvendinau:

1. Suorganizavau savo koncertą su mūsų sukurta muzika

2. Pajodinėjau žirgu

3. Pagyvenau atskirai nuo visų

4. Pramokau piešti

5. Pašaudžiau į butelius

6. Jau pradėjau įgyvendint “Tavęs ir Žvaigždžių” norą..

7. Lankiausi spektakliuose “Žaldokinė”, “Gaidukas”, “Mažasis princas”, “Meilė Paryžiuje”, “Perkeltininkas”, Rusų dramos teatre, kurio pavadinimo neatsimenu ir lėlių teatre “Pinokis” bei kiti.

8. Žiūrėjau baletus “Kopelija”, “Benas Penas”

9. Mmm filharmonija.. Grožis, kuris prasidėjo su Prokofjevu..

10. Ir buvau nuostabiuose gyvos muzikos koncertuose, į kurios dar eisiu ir eisiu, nes jie tiesiog gyvenimo atgaiva

11. Išragavau iš ne tokių tradicinių kaip itališkas maistas, tai Sushi, kinietišką, nepalietišką maistą..:)

12. Grojau gatvėje porą kartų ir tai keistai visai nieko..

13. Plaukiau baidarėm ir apvirtau

14. Šiaip primityvesni iškylavimo ypatumai keli buvo

15. Laksčiau ir šaudžiau dažais, dažasvydis išbandytas.

16. Sudalyvavau vestuvėse, įdomi patirtis :)

17. Pagyvenau užsienyje viena, pasimokiau ir šiaip aplankiau Škotiją ir Angliją.

*. Ir kai tik prisiminsiu papildysiu..:)

Rodyk draugams