BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: 2011-08-07

Šlapiapėdžiai ir nevykęs tortas

2011-08-07

Vasaros saulei tekant, didžioji masės dalis keliauja pas šlapiapėdžius. Ir tai visai natūralu bei netgi labai trokštama. Tad išsiruošėm ir mes. Džiugu, fantastiška, tie šlapiapėdžiai tiesiog užburia, o ką kalbėti apie jausmus ir romantiką, tiesiog neatsiejami. Žinoma, tai jau jų pasaulis, tad jie ir dienomis, naktimis ten karaliauja ir ne vien puotauja, bet ir atakuoja žmones.
Iš tiesų tai po tų įvykių, aš bijau šlapiapėdžių, be to jie šalti, bet neabejinga jiems tiesiog negaliu nebūti.. Todėl mes su muzika sugalvojom apie juos daugiau papasakoti. Žinoma, dėl to teks prisijaukinti iš naujo muziką, bet, manau, ji atsigavo, galbūt į naudą praėjo mudviejų tokie atvėsę santykiai. Ji vėl man pasiūlė galimybę su ja pažaisti. Tik aš pradėjau jai ir reikalavimus kelti, ir su tinginiu supažindinau, nors neoficialiai jie jau seniai pažįstami buvo.
Tad išsibalansavimo laikotarpiu, kuris dabar užplūdo kaži kodėl, nusprendžiau save mylėti, na ir Jį pradžiuginti, torto gaminimu. Iš tiesų net nežinau kuo siejasi čia šlapiapėdžiai ir tortas, bet jis tapo nevykusiu tortu. Nei forma, nei skoniu.. Kai pagalvoji, kad vakar Bohemoj sėdėjom su šokančiom deginantį šokį liepsnelėm, ir kraujo sklidinom taurėm valgėm prancūzišką batoną, tai visai natūralu, kad šiandien tortas nepavyko. O kaip jis galėjo pavykti, kai malonumai persekioja.
Džiaugiuosi balta spalva, mėlynais šlapiapėdžiais ir nevykusiu tortu, nes tai juk gyvenimas, kuris pagaliau nestovi vietoje. O aš galvoju nustosiu skubėti.

picture belongs to Lora8 in deviantart.com

Rodyk draugams