BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Spalis, 2011

Savaitės apžvalga

2011-10-07

Svarbiausi savaitės įvykiai tik čia ir dabar:

Penktadienis:

“Ką pasakys mano senelis?” A.

Šeštadienis:

“Brukšniukas atėjo” S.

Sekmadienis:

“Tai tyrimas buvo ultragarsu?” J.

Pirmadienis:

“Taip aš norėčiau girdėti dainas” A.

Antradienis:

“Merginoms sunkiau išgirsti žemą dažnį” J.

“Meilė Paryžiuje” K.V.D.T.

Trečiadienis:

“Transcendenciniai…” T.

Ketvirtadienis:

“Dėl difrakcijos - geras :) ” M.

“Na gerai, bet jei galima kuo greičiau” J.

Penktadienis:

“Ar sulaukti?”

Analizė:
Neįtikėtinai neramios savaitės pradžia - penktadienis.
Sienoje gręžiamos skylės ir virtualybės įprasminimas laiduose, galvojimas apie praleistą paskaitos vertę, bėgimas iš traukinio link namų, ir lėkimas į nesėkmingo įrašo darymą pranašauja jau gręsiančios savaitės pasekmes. Sudužęs mašinos veidrodėlis nežinia tai pranašauja sėkmingą, ar nesėkmingą ateitį?
Šeštadienį rytas su sėkmingu įrašu bei rūsio sienų dažymu bei mylimų žmonių sutikimu bei programavimo uždavinio sudorojimu atneša džiugų sekmadienio rytą, t.y. ligų sąrašų apžvalgą, liūdną filmą bei kitus malonumus.
Darbo dieną - pirmadienį - visiškas planų sujaukimas, nuo tampymosi po Vilnių su kelionine bulvių pilną taše iki gydytojų apžiūrų liko tik važiavimas į studiją nesėkmingui darbui.
Antradienis pasimetimo ir nepasitenkinimo rytą užbaigia žinia privilegija italų kalbų kursams ir naujam papildomui darbui, “Meilė Paryžiuje” maloniam spektaklio stebėjimui bei nakties darbui susitvarkant ir vėlgi nesėkmingai su programavimo uždaviniais.
Trečiadienis: talentų atradimų diena, malonūs dainų perklausos momentai bei arbatos su spontaniškomis netiksliai apibūdinančiomis esmę mintimis ir filmo “Audra” pagal Šekspyrą analizė, nakties darbas nesėkmingai susidorojant su elektrotechnikos uždaviniais.
Ketvirtadienis pradedamas sunkiu rytu nesėkmingu naujos spynos rakinimu senu raktu ir nesėkmingu elektrotechnikos uždavinio pabaigimu. Ironijos nesaldus skonis bei paskaitos su arogantišku menininku baigiasi maloniu pasisėdėjimu sushi restorane.
Penktadienis - tikėjimo diena.

Kas per daug, tas nesveika..
Ir man nepatinka ironija.

Rodyk draugams