BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Sausis, 2012

Niekas

2012-01-20

-Kas mes esame ir iš ko mes pagaminti?

Paklausė gyventojas, kurio pasauly upės teka šokoladu, medžiai cukriniai, dangus rožinis, o saulė saldus sviesto gabalėlis. Jo namuose gali rasti česnako ir pipirų, o galvoje nežemiškų minčių. Jis vilki kondensuoto pieno gaminių drabužius, o kvėpuoja cukraus dulkėmis. Bet tik jis buvo kitoks, kas buvo aišku Jums jau pradedant skaityti tai.

-Kas mes esame… tai paprasta, mes saldūs žmonės.

-Iš ko mes pagaminti… tai dar paprasčiau, iš labai žemiško gaminio - nieko.

Ir Jums kaip man kilo mintis, kad tai nelogiška? Taip, iš tiesų, niekas nėra saldus, o gyventojas nežemiškas, jis saldus, nes kvėpuoja cukraus dulkėmis. Tad kaip gali būti niekas žemiškas? Ir kaip saldžiame pasaulyje atsirado niekas?

O viskas prasidėjo jau labai labai seniai, tad įsipatoginkite ir pradedame: Vieną kartą mažas vaikas žaidė lauke nieką, įsivaizduokite, koks jis buvo ypatingas.. Kaip Jūs įsivaizduojate, kaip tai reikėtų žaisti, ką reiktų daryti? Bet tai ne mūsų jėgoms. Štai tą akimirką, kai jis pradėjo žaisti nieką, niekas surezgė planą, kaip čia pasilikti. Ir taip, jis apgavo vaiką, kas tiesa pasakius neatrodo labai šventa. Taigi jis pradėjo domėtis žmonėmis, juos tyrinėti visokiais metodais, kuriuos geriau ignoruokime, nes dar pradėsime sapnuoti košmarus, o to nenorime. Taip praėjo ne vieneri metai ir dar dabar jis tai daro. Kai kuriuos net užvaldo, kad Jūs tiesa pasakius jau seniai pažįstami, net jo vardą minite, tik niekada nesuvokiate, kad Jūs jį kviečiate ir jis šalia Jūsų alsuoja. Na tęskime mūsų istoriją. Taigi nuskriaustas vaikas pajuto kartumo jausmą burnoje, jam buvo taip nemalonu, todėl jis sugalvojo pasaulį, kuriame bus saldu, žinoma, niekas susidomėjo šiuo pasauliu, bet jame buvo taip neįdomu, kad jis sukūrė gyventojus. Sakiau, kad ši istorija bus ilga, taip ir buvo, kol niekas nepaslėpė visko, o dėl nieko joks žmogus to ir neieško. Kadangi šis pasaulis buvo išgalvotas, niekas paliko šį pasaulį, nes jo gyventojai buvo nuspėjami, ko nepasakysi apie žmones. Neįdomu tai kas nuspėjama, nors niekas taip pat nuspėjamas, juk jo istorija nuspėjama. Todėl, matyt, joks žmogus nesidomi juo. Na o dabar apie česnaką ir pipirus. Tai sugalvojo gyventojai, įsivaizduokite pasauly, kuriame būtų viskas taip saldu, kad negali net suvokti kas yra kartu, kas yra aštru. Štai taip atsirado česnakas ir pipirai, bet jie taip pat šio pasaulio gyventojai. Ir dėl jų šis pasaulis vaikui atrodė, toks nuostabus, jame tilpo viskas. Bet užaugus vaikui, pasaulis liko užmirštas. Na o Jūs dar prisimenate tą vieną gyventoją, kuris minėjau, kad buvo kitoks? Tai taip, jis nepažįsta mūsų nieko, ir dėl to jo gyvenimas nuostabus.

Linkiu ir Jums pamiršti nieką ir pradėti džiaugtis gyvenimu. Kai tik jis vis rečiau skambės Jūsų lūpose, tuo mažiau jis bus šalia, tuo mažiau kartumo jausite širdyse.

Ačiū

Illustration “Sweet World” by Gemini-Soul

Rodyk draugams

Pasaka

2012-01-17

Pasakos pradžia.

Gyveno kartą...
Bet aš ne apie liūdnus dalykus. Ar kartais neatrodo, kad kažkas tobulai suplanavo Tavo gyvenimą? Ir žino kiekvieną Tavo pasirinkimą. Pasirinkus tinkamai, viskas klostosi kaip ant paprasto lapelio surašyti punktai, bet pasirinkus netinkamai, kažkurį iš punktų vis vien prieisi, porą praleidęs ir laiko praradęs, o gal net ir šis neatsilieka. Jei Tavo gyvenimo punktai džiugina Tave, tad ar Tau neatrodo, kad kažkas Tave saugo?
Ar Tu tiki?

…atsitiktinumų pasaulyje žmogus…
Vakar per žinias sakė, tai ką jau girdėjau iš kito žmogaus, o atrodo tokia nereikšminga žinia. Ir vis vien nėra tokios žinios kurios nežinotum, o ji Tau kažkodėl būtų labai prasminga. Nors pasitaiko, juk atsitiktinumų būna.

…Jis turėjo
Taigi, tarkim, kad manim patikėjome ir vis dėlto, viltis yra. Tad kodėl abejojame dėl to ką turime ir kartu su abejone tai pražudome. Aš nelinkus rizikuoti, bet dovanos ne dažnai dalinamos. Be to visada yra trečias kelias, tik jis ilgiau trunka.
O mes linkę plaukti pasroviui, ar prieš srovę?

Pasakos pabaiga.

Kaip mano draugė teigia:
“Nėra nieko neįmanomo, tik neįmanoma trunka ilgiau”

illustration belongs to ~tioandria

Rodyk draugams