BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Sausis, 2013

Mes* ir Moduliacija

2013-01-15

- Tu kaip ir mes, - tarė mintys.
Užsimerki ir matai.. kad pradedi viską iš pradžių, tai ko niekad nebaigei. Plėšaisi į visas puses, negana to, kad nežinai visų tiesų ir turi pilną prieštaringų idėjų ir minčių, su kuriomis sustojai ir nugrimzdai.. Atsistoji ir knisiesi dėžėje. Nieko nerandi, tik dėlioji “už” ir “prieš”. Smegenys absorbuoja kiekvieną niuansą ir greit pateikia išvadą, atspausdintą atodūsyje. Tu žinai. Išsitiesi ant žolės ir mąstai - ne jau taip neišvengiama, bet taip sunku?.. Žiūri, šalia Tavęs - Tu. Tai Mūsų darbas. Žiūrint vienas į kitą ilgai, kol galiausiai nusisukat ir nužingsniuojat skirtingais keliais.
Chaoso žlugdančios mintys, Gėdos ir Graužaties draugija, prie visko prisidėjus Abejonė, kurios rankoje valdžia. Svajos tolimosios vizijos, Empiristo žlugusi būtis, Melancholiko ašarom aplieta širdis. Narcizo išvykimas ir siaubinga lemtis. Liūdesys.
Kartais galvoji, dažnai galvoji, kaip Tau sekasi tenai.. Mėgaujiesi gyvenimu ir ilgiesi savęs.. Vieną dieną, susitinki tyčia save ir sugriauni viską, lieki visiškai vienas. Belieka užsikasti po velėna. Užsimerki, atsidusti ir vėl pabudęs matai save prie tuščios dėžės. Su tais pačiais klausimais. Išsitiesi ant žolės ir mąstai - ne jau taip neišvengiama, tad taip sunku?.. Žiūri, šalia Tavęs - Tu. Tu žudai.. žudai.
Tu tiesiog klystantis žmogus.

Kraujuoja širdis.

Rodyk draugams