BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Sausis, 2015

Žaltvykslė

2015-01-06

Kaip keista, kaip baugu. Visuomenės konfliktai kyla, vien iš nebe sugebėjimo suprasti ironijos, sarkazmo ir … metaforų? (Geltona, čia ir čia) (Hm… tada dėsiu šią kortą.) Kas būtų jei kiekvienas galėtų viešinti ir formuoti visuomenės nuomonę vien pagal savąjį nepatinka? O jauno ambicingo proto iškėlimas, kur apsčiai trūksta patirties, įveda naujų absurdų.
Paklaidinti, ar klaidinami?

—Apie Mus
Mes* dabar visai kitaip gyvenam. Po audros, pagaliau visi susitvarkė namus. Perdažė sienas, susidėjo išdaužtus langus. Dekoravo savo rankomis sodą!
Mes* miške renkam uogas. Apskritai miškas labai niūrus, ne kažkas ir te auga čia. O ir uogos tokio bjauraus skonio, bet bent išties gražiai atrodo. Bet Mes ruošiamės ieškoti uogų kitur. Vilioja už kalvos, čia visai netoli, eglynas, galvojom, gal ten ką rasim.
Mes* dabar visai laimingi. Ir labai surimtėję. Ir labai suvaikėję. Pas mus vasara. Ah na Svajoklė dabar dekoruoja įėjimą, nori viską gėlėmis iškloti. Abejonė nusprendė tvarkyti rūsį, tai jos ir nebematyt. Melancholikas vis kažką svajingai mąsto atsigulęs ant kalvos, o grįžęs burba apie neskanias uogas. Cinikas kaltina eglyną, dėl uogų skonio. Empiristui šventė dieną naktį, renka naujai skambančias dainas. Narcizas po gydymosi sanatorijoje pagaliau grįžo ir užsiima knygos rašymu.
Mes* pasiruošę.

*Roeselienraimond

Rodyk draugams