BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Spalvota

Here comes the sun..^^

Planuojam, rezgam, nenustygstam vietoje!.. Bus puiku..xD
Atlaikiau kažkaip tai pakankamai linksmai.. Šokinėjam, rezultatai patenkinami, iš vienos pusės jie spindi iš kitos šiek tiek nuvilia, bet vis vien džiaugiuosi..:)
Poryt laikykit mintis už, Kirtimuose grojam. Kaip kokie menininkai, amžinai neradę laiko susirepetuoti, amžinai susirinkę renginio vidury, vos išeiti į sceną suspėję.. O kaip visada joje labai rimtai atrodę..:)) Už scenos po grojimo prakikenę ir ilgai geras emocijas laidžioję..:))
29d laikykit kojas, pirštus, galvas ir rankas už muziką ir jo egzaminą!.. Nervus pilsim pro kraštus, čia nepakikensi už scenos palindęs, čia pradžioj vieniša bus.. O vienai juk kaip baisu..!!
Gegužės 1d. ryte praūžkit gatves, muzika su Jumis bus, aš ruošiu vietą kaži kur..xD o po to į vakarą šelionės su muzika ir aidantys garsas per visus kambarius.. Eik, svajojau apie tai! Tai viena iš geriausių gimtadienio dovanų.:))
Gegužės 12d. koncertas kaži kur su muzika dar nuostabesniais žmonėmis, pirmieji ir nepakeičiamieji..! Neįžeiskit Jūs, su visais Jumis šaunu, malonu ir gera. Linksma ir džiugu, rimta ir puiku..xD Tik ilgesys.. ilgesys šių nepakeičiamų žmonių grojimo kartu.. Tuo metu visa muzika liejosi su jais per kraštus..
Gegužės 15d. vėl į Kauną. Uhu, gal ką naujo pasakys.. Pasidžiaugsim ir vėl, pasvajosim..:)) Toli nuo namų, bet kad nėra prie namų..
Gegužės vidurys: poezijos vakaras su Jumis..:)) dainuojamoji poezija belsis į širdis, plačiai atverkit kišenes, pribirs Jums eilių, nepritrūksit žodžių!..:))
Toliau laukia projektas “Burbulai”..^^ Įsivaizduokit man teks suvaidinti gerą mergaitę, laimingą ir leidžiančią gėrį..xD Burbulas poškt ir Tu laimingas!..:))
Oooo jei pažadai neliks pažadais ir video klipą dainai turėsiu..:))

Pagyros liejasi pro taurės kraštus.. Negražu, tad nepykit ant manęs, aš pati save baru..:D

Here comes the sun.. and I say: It’s all right..:))

Spalvota su Tavim..:))***

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą

You must be logged in to post a comment.