BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: 2010-05-29

Paskutinis skambutis..

2010-05-29

Nemeluosiu, liūdna buvo..
Ypač sugraudino pirmokėliai.. Vien tai, kad jie stovėjo, jau vien tai, kad jie tokie vaikai.. Uždainavo dainelę apie burbulus.. Verkiau. Vos nekukčiojau iš to liūdesio.. Bet tik jie sugebėjo mano širdyje paliesti tą liūdesį..
Ir Tu. . Atsisukau su nusiskundimu, kad pabendrautum ir su manim.. Tu apsiverkei, prisipažinai, kad pasiilgsi manęs.. Pasakiau, kad apkabinsiu, o Tu mane iškoliojai visokiais žodžiais, kad dar labiau sugraudinau.. Taip, nebūtum Tu.. ir mano akyse ašaros..
Auklėtojos žodžiai negraudino.. Direktorės.. Visą tai vos ne formalumas..
Ir Jūs verkianti apsikabinot ir sakėt “ateik, Julija, pagroti mums”..
Graži, bet liūdna diena..
Jūs ėjot šią dieną švęsti su alkoholiu.. Negalėjau švęsti.. Nebuvot tokie brangūs, be to tokią dieną?.. Nusipirkau pati butelį, kurį pardavėja kreivai žiūrėdama pardavė niekaip netikėdama paso duomenimis.. Nuėjau pas Tave.. Tai man nebuvo gėrimas, tai man buvo sleigulio skandinimas.. Užmigau.. Grįžus namo tėvas apkabino.. Dažnai prieidavo ir vis sakydavo, jog negali į mane žiūrėti, kokia aš liūdna.. Tiesa pasakius, vakar dar taip nesijaučiau.. Šiandien išvis liūdna.. Ir nežinia kodėl.. Ne todėl, kad viskas pagaliau baigėsi, juk to labai norėjau.. Ne todėl, kad pasiilgsiu visų tų sienų ar draugų.. Ir tai ne todėl.. Pasiilgsiu pačio to gyvenimo.. Mokytojų.. Vieną ateina, kitą - išeina.. Juk dabar tai reiškia, jog pagaliau užaugau.. Juk tik dėl to širdis verkia.. O koks aš dar vaikas širdyje.. Vaikas suaugusių pasauly..

Rodyk draugams